Pomysł na prezent!   Pomysł na prezent to blog tworzony z myślą o osobach szukających idei na idealny prezent. W moim blogu piszę porady, podsuwam pomysły co może być prezentem dla konkretnej osoby lub jaki prezent wypada dać z okazji określonego święta. Mam nadzieję, że każdy znajdzie tutaj garść informacji które pomogą mu w wyborze idealnego prezentu.

~ Kaśka

 
 
 
 

 Spis pomysłów i porad co kupić na prezent dla ... lub z okazji ... [kliknij]

 
 
 
 
 

blog o prezentach . . .

Prezent dla dziewczyny

 Każdy pan powinien pamiętać o dziewczynach w swoim najbliższym otoczeniu. Muszą pamiętać zatem o swoich mamach, siostrach, koleżankach czy też tej, której oddali swoje serce. Każda z tych kobiet dwa razy do roku obchodzi swoje indywidualne święto (chodzi tu oczywiście o urodziny i o imieniny). To jednak nie są jedyne okazje, które wymagają od panów pamięci o płci pięknej. Taką najbardziej charakterystyczną okazją, w związku z którą obdarowuje się wszystkie panie ze swojego najbliższego otoczenia, jest Dzień Kobiet, który obchodzony jest 8 marca każdego roku.

Jeśli chodzi o prezent dla dziewczyny, to panowie mają pod tym względem olbrzymie pole do popisu. W przypadku pań istnieje bowiem gama pewnych „bezpiecznych” prezentów, z których zadowolona będzie każda kobieta. Zatem panowie, jeśli totalnie nie macie czasu na poszukiwania spersonalizowanych prezentów z okazji Dnia Kobiet, to zawsze możecie obdarować panie kwiatami lub czekoladkami. Większość pań na pewno ucieszy się z takiej formy wyrażenia pamięci o niej. Jedno co mogę wam doradzić, to skupcie się najbardziej nad upominkiem dla tej, którą kochacie.

Prezent dla dziewczyny, którą kochasz (lub dla Twojej małżonki), powinien wyglądać inaczej niż dla pozostałych pań, które obdarowujesz z okazji Dnia Kobiet, czy też innych świąt, które obchodzi większa liczba osób. Kobiety zawsze pamiętają o tym, by swojego wybranka obdarować inaczej niż pozostałych. Panowie jednak bardzo często o tym zapominają. A kobiety bardzo lubią czuć się wyróżnione w ten sposób. Nie oznacza to wcale, że musicie panowie dużo więcej wydać na prezent dla swojej dziewczyny czy żony. Czasami wystarczy odpowiednia oprawa towarzysząca wręczaniu niewielkiego upominku, lub też bardzo osobisty liścik dołączony do bukietu kwiatów, które przesłaliście swojej wybrance. Takie drobne gesty i dodatki mogą sprawić, że zwyczajny prezent, kwiatek czy bombonierka nabierają dużo większego znaczenia i mają swoją własną wymowę.

Większość dziewcząt marzy o romantycznej miłości, czułych wyznaniach i licznych dowodach męskich uczuć. Z wiekiem trochę ten romantyzm przygasa, ale każda kobieta na pewno ucieszy się z upominku pełnego emocji i wyrażającego miłość. Tak więc panowie, jeśli rzeczywiście nie macie pomysłu na prezent dla swojej wybranki, skupcie się nad jego otoczką. Czasami za prezent wystarczyć może zaproszenie dziewczyny na romantyczną kolację we dwoje lub też samodzielne jej przygotowanie. Jeśli jesteście daleko od siebie, prezentem może być nawet zwykła wiadomość tekstowa, lub przesłana na e-mail elektroniczna kartka z osobistymi życzeniami. Dla wielu pań i dziewcząt najważniejsze będzie to, że o nich pamiętacie. Owszem, każda dziewczyna na pewno cieszyć się będzie z nowej błyskotki, markowych perfum, karnetu do SPA czy też wyjazdu tylko we dwoje. Każdy uwielbia dostawać prezenty. W przypadku osób, które kochamy, liczy się jednak coś więcej, niż wartość materialna prezentu. Liczy się także jego przekaz emocjonalny. Niestety nie zawsze panowie zdawają się o tym pamiętać. Ja z kolei wiem, że czasem jedna zasuszona róża może mieć większą wartość, niż cały bukiet świeżych, o ile wręczona została z miłości.

 
 

reklama:
Galeria obrazów

 
 
 

(c) 2010- Wszelkie prawa zastrzeżone - pomyslnaprezent.com. Mały prezent czy duże prezenty? Jaki jest idealny pomysł na prezent? Co dać na prezent dla kogoś lub z jakiejś okazji. Garść praktycznych pomysłów. Zapraszamy do lektury. [Kontakt z autorką]